Литекс победи Свиленград в контрола

снимка: pfclitex.com

Литекс победи с 4:0 втородивизионния Свиленград в последната контрола от зимната подговка. Пред 500 зрители на стадион "Колодрума" ловчанлии имаха тотално превъзходство, като можеха да спечелят и с по-убедителен резултат. Момчил Цветанов откри резултата в 47-ата минута. Последваха голове на Крум Бибишков в 55-ата, Дока в 59-ата и Александър Цветков в 72-ата.


Последните десет минути в игра за Литекс се появи Уилфред Нифлор. Това е първи мач за френския нападател от месеци. Нифлор пропусна досегашните контропли в Дубай и Турция, тъй като се възстановяваше от контузия.


На загрявката преди мача болки в крака почувства Том, заради което Станимир Стоилов му даде почивка. На мястото на бразилеца започна Момчил Цветанов.