Литекс победи Левски с 5:3 при дублиращите отбори

галерия:

снимка: SPORTA.BG

Дублиращият отбор на Литекс победи втория тим на Левски с 5:3.

 

В зрелищен мач, игран в Ловеч, оранжевите поведоха с 5:0 до 65-ата минута след голове на Диего (2), Момчил Цветанов, Крум Бибишков и Дубала.

 

За сините се разписаха Яшар, Огнянов и Чакъров. Домакините доиграха мача с 10 човека, заради червен картон на Джереми Аседо.