Литекс отстрани ЦСКА от турнира за Купата на БФС

снимка: pfclitex.com

Левски, Берое, Литекс и Локомотив (Пловдив) се класираха за полуфиналите в турнира за Купата на БФС при юношите (старша възраст), родени 1995-а година, информира БТА.

Днес се играха четвъртфиналите в тази възраст, като най-интересен изглеждаше мачът в Ловеч между Литекс и ЦСКА. С два гола на Георги Минчев обаче младите таланти в оранжево продължават напред.

Минчев, който спечели реално сам гостуването срещу Черноморец в миналия кръг, откри резултата преди почивката. След това "армейците" изравниха, но отново Минчев беше точен за крайното 2:1.

Берое отстрани Видима-Раковски с 4:0, като два гола за домакините вкара Венцислав Иванов, а по едно попадение добавиха Адриан Галинов и Ивелин Монев.

След изпълнение на дузпи пък Локомотив (Пловдив) отстрани съименниците си от София, а Левски нямаше никакви проблеми с Евроколеж (Пловдив) и би 3:0 у дома.