Литекс не поля победата над Левски

галерия:

снимка: Булфото

Литекс не вдигна купон, след като изхвърли Левски за Купата на България. След победата с дузпи с 4:2 (1:1 в редовното време и продълженията), "оранжевите" поеха към домовете си, а не към дискотеките след 120-минутния трилър, пише "Труд".

 

Вчера отборът отново се качи на лагер в балкана, защото в неделя посреща другия столичен колос ЦСКА.