Литекс направи дарение на помощно училище в Ловеч

Футболисти на Литекс, водени от капитана Ивелин Попов, дариха с предмети и техника учениците от помощно училище „Васил Левски" в Ловеч, съобщи сайтът на "оранжевите".

 

Играчите обещаха, че срещите между тях и децата ще бъдат ежеседмични. Групата посети училището сутринта, а след обяд се събра за тренировка.

 

Вечерта треньорът Станимир Стоилов ще обяви групата за гостуването на Астън Вила в реванша от първия кръг на турнира за купата на УЕФА.