Литекс играе контрола с Чавдар (Етрополе) в четвъртък

снимка: pfclitex.com

Литекс ще играе контролен мач с Чавдар (Етрополе) в четвъртък, съобщиха от клуба.

 

Спарингът е репетиция за последната среща на ловчанлии за 2008 г. - гостуването на Марица за Купата на България в неделя.

 

Следващата седмица Литекс излиза в почивка. Тимът се събира отново в първите дни на 2009 г. На 8 януари "оранжевите" заминават на лагер в Дубай.