
снимка:
pfclitex.com
Литекс ще играе контролен мач с Чавдар (Етрополе) в четвъртък, съобщиха от клуба.
Спарингът е репетиция за последната среща на ловчанлии за 2008 г. - гостуването на Марица за Купата на България в неделя.
Следващата седмица Литекс излиза в почивка. Тимът се събира отново в първите дни на 2009 г. На 8 януари "оранжевите" заминават на лагер в Дубай.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ