
Треньорът на Италия Марчело Липи остана само на половина доволен от победата на Италия над Черна гора в Подгорица тази вечер. „Адзурите" спечелиха срещата с 2:0 след голове на Пирло и Пацини.
„Пъровото полувреме не беше добро. Имахме късмет да получим дузпа след играта с ръка на Радослав Батак и не заслужавахме аванса на почивката", каза белокосият специалист. „Вярно е, че държахме нащата в наши ръце, но не показахме острота в атака".
Липи остана доволен от представянето на отбора през второто полувреме. „Втората част играхме много по-офанзивно и създадохме множество положения. Тогава заслужихме победата в срещата", добави селекционерът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ