Лионел Меси: Не се чувствам огорчен

снимка: БГНЕС

Футболистът на Барселона Лионел Меси заяви, че не се чувства огорчен от факта, че не той, а Кристиано Роналдо спечели "Златната топка" през тази година. Аржентинецът остана на второто място и сподели, че за него няма никакъв проблем, тъй като е още млад и има време да трумфира в анкетата на списание "Франс Футбол".

 

"Никога не съм се притеснявал за Златната топка, още повече пък сега. За мое щастие нещата вървят добре, но аз винаги съм казвал, че най-важното за мен е отбора да печели много трофеи и да играе добре. Аз съм само на 21 години и имам още много неща, които мога да постигна във футбола".