Линдзи Вон: Състезанието бе невероятно

снимка: SPORTA.BG

Световната шампионка и лидерка в класирането за Световната купа Линдзи Вон заяви пред БНТ, че третото й място е добър резултат и гледа напред към утрешното състезание.

 

"Направих една грешка в средата на състезанието, но съм много доволна от този резултат. Гледам напред към утрешното състезание," заяви Вон.

 

"Състезанието бе голямо удоволствие за мен, тъй като хората са изключително невероятни. Пистата е голямо предизвикателство. Победителката Сутер е много добра в Супер Г и показа добри резултати в тренировките. Може би Сутер бе по-добра от мен днес, особено в техничните участъци," завърши Вон.