
Докторите дадоха зелена светлина на носителката на Световната купа Линдзи Вон да участва в старта от тазгодишното издание на надпреварата в Аспен, САЩ. Американката, която грабна първата си победа в слалома по-рано този месец във Финландия, нарани коляното си по време на падане на тренировка преди седмица.
Жените ще карат гигантски слалом тази събота, а в неделя е слалома в Аспен. Вон е най-вече известна със своите умения в дисциплините спускане и Супер-Г, но вече започна да печели и в техничните дисциплини. Ако успее да грабне победата в гигантския слалом този уикенд, Вон ще е спечелила победи във всички дисциплини от Световната купа. Миналият месец тя остана едва девета в класирането на гигантския слалом в Зьолден, Австрия.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ