Лидер на Рейджърс се похвали за интерес от Юнайтед

галерия:

Хърватската звезда на Рейнджърс Никица Йелавич се похвали пред „Daily Record", че Манчестър Юнайтед е отправил оферта за него на стойност 13 милиона паунда. Нападателят, който направи фурор на „Айброкс" и отбеляза 18 гола с екипа на „рейнджърите", сподели, че научил от агента си за интереса на „червените дяволи".

 

Интересен факт е именно подобен трансфер по посока „Олд Трафорд", защото Сър Алекс вече разполага с изключително ефективното дуо Уейн Рууни - Хавиер Ернандес и голмайстора на Премиършип Димитър Бербатов.

 

„Знам, че Юнайтед се интересуват от мен. Моят агент е осъществил контакт с тях и е ставало въпрос за 13 милиона паунда. Аз самият пристигнах в Рейнджърс за 4 милиона, така че за клуба ще бъде голям удар на пазара", заяви Йелавич пред „Daily Record".

 

Хърватинът помогна на гранда от Глазбоу да спечели трета поредна титла в Шотландия, която ще бъде узаконена в неделя, ако Килмарнък бъде победен. 25-годишният нападател няма да се разсейва с мисли за Манчестър Юнайтед и ще се съсредоточи изцяло върху ключовата среща от първенството.

 

„През лятото ще мисля за трансфери. Тук се чувствам добре и се наслаждавам на играта си. От феновете ме побиват тръпки - те наистина ме обичат и нямам търпение да започне мачът с Килмарнък в неделя. Ако спечелим, за мен ще бъде първата титла на Шотландия, в която съм една от основните фигури - бих я нарекъл моята първа истинска титла", завърши Йелавич.