
снимка:
БГНЕС
Кобе Брайънт наниза 28 точки, за да помогне на своя тим Лос Анджелис Лейкърс да навакса изоставане от 15 точки и да надвие Ню Йорк Никс със 116-114 в зрелищен двубой от Националната баскетболна асоциация.
На полувремето "езерняците" губеха с 65:50, но след почивката Кобе и компания се разиграха и успяха да сломят съпротивата на нюйоркчани. По този начин момчетата на Фил Джаксън записаха нова победа в шампионата и вече са с актив от 21 успеха и само три поражения.
Ню Йорк пък регистрира втора поредна загуба и вече с негативния баланс 11-14.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ