Лейкърс стопиха 15 точки, за да сразят Никс

снимка: БГНЕС

Кобе Брайънт наниза 28 точки, за да помогне на своя тим Лос Анджелис Лейкърс да навакса изоставане от 15 точки и да надвие Ню Йорк Никс със 116-114 в зрелищен двубой от Националната баскетболна асоциация. 

 

На полувремето "езерняците" губеха с 65:50, но след почивката Кобе и компания се разиграха и успяха да сломят съпротивата на нюйоркчани.  По този начин момчетата на Фил Джаксън записаха нова победа в шампионата и вече са с актив от 21 успеха и само три поражения.

 

Ню Йорк пък регистрира втора поредна загуба и вече с негативния баланс 11-14.