
Лос Анджелис Лейкърс победи със 117-97 Вашингтон Уизардс в среща от НБА. Най-добър в мача бе Андрю Бинъм от „езерняците", който записа 23 точки и 14 борби. Поу Гасол добави още 18 точки и 6 борби.
Звездата на домакините Коби Брайънт отбеляза 11 точки и спечели 4 борби. За Уизърдс най-резултатет бе Антоун Джеймисън, който реализира 19 точки и спечели 5 борби. ДжаВал Макгий добави 18 точки и 9 борби.
„Езерняците" продължават да водят в класирането на Западната конференция с актив от 34 победи и 8 загуби. Отборът на Вашингтон е последен в Източната конференция с 9 победи и 33 загуби.
В другата среща играна тази нощ в НБА Бостън победи като гост Орландо с 90:80.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ