Лейкърс победи Вашингтон със 117:97

снимка: nba.com

Лос Анджелис Лейкърс победи със 117-97 Вашингтон Уизардс в среща от НБА. Най-добър в мача бе Андрю Бинъм от „езерняците", който записа 23 точки и 14 борби. Поу Гасол добави още 18 точки и 6 борби.

 

Звездата на домакините Коби Брайънт отбеляза 11 точки и спечели 4 борби. За Уизърдс най-резултатет бе Антоун Джеймисън, който реализира 19 точки и спечели 5 борби. ДжаВал Макгий добави 18 точки и 9 борби.

 

„Езерняците" продължават да водят в класирането на Западната конференция с актив от 34 победи и 8 загуби. Отборът на Вашингтон е последен в Източната конференция с 9 победи и 33 загуби.

 

В другата среща играна тази нощ в НБА Бостън победи като гост Орландо с 90:80.