Левски започна тренировки без Пламен Илиев

Футболистите на Левски се събраха днес за първа тренировка след победата над Литекс дербито на 18-ия кръг на А група.

"Сините" постигнаха гръмка победа с 4:1 и заслужиха един ден почивка от треньорския щаб.

Далеч от своите съотборници тренираше стражът Пламен Илиев, който се контузи по време на сблъсъка с ловчанлии. Младият вратар се готвеше във фитнеса, но се очаква да бъде възстановен за гостуването на Черно море във Варна.

Компания на Пламен Илиев правеха друг вратар - Горан Блажевич, който го замени в събота, Цветан Генков, Гари Родригес и Радослав Цонев.

Другият от близнаците Цоневи – Борислав пък вече е напълно възстановен от травмата си в глезена и тренира на пълни обороти.

Следващият двубой на Левски е в събота, 30 ноември, срещу Черно море във Варна. Срещата е с начален час 13 часа и ще е истинско изпитание за „сините“, които по традиция играят на „Тича“.

Двубоят по всяка вероятност ще пропусне Владимир Гаджев, който получи петото си официално предупреждение и трябва да бъде наказан от Дисциплинарната комисия на БФС.

В следващите два дни Левски също ще тренира от 15 часа, а в четвъртък заниманието е от 11 часа и е закрито за фенове и журналисти.