Левски води с 1:0 на Славия след 45 минути игра

снимка: БГНЕС

Отборът на Левски води с 1:0 на Славия след първите 45 минути. Двата тима играят срещата си от 13-ия кръг на родната "А" група. Георги Иванов - Гонзо реализира единственото попадение за "сините", докато Борислав Павлов от гостите получи червен картон.

 

Двубоят започна с бавни темпове и първото по-интересно положение дойде в 11-ата минута. Георги Иванов стреля малко зад границата на наказателното поле на Славия, но топката мина отстрани на вратата. В 16-ата минута се наложи да бъде извършена принудителна смяна, като Мбайе Диоп замени Тодор Колев в състава на "белите".

 

Постепенно Левски наложи по-бързо темпо и момчетата на Емил Велев достигнаха до гол. В 36-ата минута Георги Иванов засече с глава центриране от фаул и даде преднина на тима си. Само две минути по-късно Борислав Павлов получи втори жълт картон и беше изгонен от арбитъра Антон Генов.