
снимка:
SPORTA.BG
М-Тел остава генерален спонсор на ПФК Левски до лятото на 2010 година, съобщава сайтът на "сините". Днес в централата на компанията изпълнителният директор на „сините" Константин Баждеков и главният изпълнителен директор на комуникационната компания Йозеф Винацер парафираха контракта. Настоящият договор изтичаше на 30 юни 2009 г., а новият е съответно за още една календарна година - до 30 юни 2010 г.
М-Тел е генерален спонсор на Левски вече единадесет поредни година. Сътрудничеството между двете страни датира още от 1998 г.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ