Левски удължи спонсорския си договор с една година

снимка: SPORTA.BG

М-Тел остава генерален спонсор на ПФК Левски до лятото на 2010 година, съобщава сайтът на "сините". Днес в централата на компанията изпълнителният директор на „сините" Константин Баждеков и главният изпълнителен директор на комуникационната компания Йозеф Винацер парафираха контракта. Настоящият договор изтичаше на 30 юни 2009 г., а новият е съответно за още една календарна година - до 30 юни 2010 г.

 

М-Тел е генерален спонсор на Левски вече единадесет поредни година. Сътрудничеството между двете страни датира още от 1998 г.