
снимка:
БГНЕС
Представителният отбор на Левски ще проведе първото си тренировъчно занимание за седмицата днес от 14:30 часа настадион "Георги Аспарухов". Футболистите на Емил Велев получиха почивка вчера заради натрупаните мачове в рамките на една седмица.
"Сините" започват подготовката за последния си мач за годината срещу Сливен за Купата на България. Двубоят е в неделя в София.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ