Левски тренира от 14:30 часа

снимка: БГНЕС

Представителният отбор на Левски ще проведе първото си тренировъчно занимание за седмицата днес от 14:30 часа настадион "Георги Аспарухов". Футболистите на Емил Велев получиха почивка вчера заради натрупаните мачове в рамките на една седмица.

 

"Сините" започват подготовката за последния си мач за годината срещу Сливен за Купата на България. Двубоят е в неделя в София.