
Представителният отбор на Левски ще проведе две тренировъчни занимания в София преди двубоя от 16-ия кръг на първенството с Вихрен, който ще се проведе на стадион „Георги Аспарухов" на 8 март от 19:30 часа, съобщава сайтът на "сините".
Днес футболистите ще тренират на централния терен на стадион "Георги Аспарухов" от 15:00 часа, а заниманието е закрито за представители на медиите и лица, които не са служебно ангажирани в ПФК Левски.
Утре тренировката на база "Герена" ще започне в 11:00 часа, а в 12:45 часа старши треньорът Емил Велев ще даде брифинг за представителите на медиите в залата за пресконференции в хотела на ДЮШ.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ