Левски с едно занимание след победата над Ботев (Пд)

снимка: levski.bg

Отборът на Левски ще проведе една тренировка днес. Заниманието е насрочено от 11 часа днес на стадион "Георги Аспарухов" и с него се дава начало на подготовката на "сините" за поредни епизод от Вечното дерби срещу ЦСКА.

Вчера 26-кратните шампиони се наложиха с 3:1 над Ботев (Пловдив) в първи четвъртфинален мач за Купата на България. Левскарите изоставаха в резултата след 13 минути игра, но успяха да се върнат в мача и дори да направят пълен обрат за победа с 3:1.

Валери Божинов пък вкара дебютния си гол със синята фланелка, а добрият резултат преди реванша следващата седмица дава поводи за усмивки и добро настроение на днешната тренировка.

Първата победа за Левски в официален мач идва точно на време - преди първия кръг от плейофите. В събота от 16:15 часа "сините" се изправят срещу ЦСКА на Националния стадион "Васил Левски".