Левски пуска билетите за мача с Черноморец

Ръководството на Левски определи цените на билетите за мача от 22-ия кръг на първенството срещу Черноморец (Бургас).

Срещата е в четвъртък, 12-и декември, от 16:00 часа на стадион „Георги Аспарухов“. Билети ще се продават в деня на мача от 10:00 часа до края на първото полувреме на двубоя с „акулите“.

Цената на пропуските за „В“ сектор е 6 лв., за сектор „Б“ хартийките са по 5 лв., а гостуващите привърщеници също ще трябда да дадат по 5 лв., за да наблюдават на живо своите любимци.

В последния кръг „сините“ постигнаха изключително важна победа срещу шампиона Лудогорец като гост с 1:0, което е предпоставка за по-голям брой фенове на мача с Черноморец, за разлика от срещата срещу Любимец, която бе доста слабо посетена.

Двубоят срещу тима на Херо ще пропуснат пък Станислав Англеов заради червения картон срещу разградчани. Младият Антонио Вутов също ще пропусне двубоя, тъй като има натрупани жълти картони.

Добрата новина в „синия“ лагер е завръщането на Кевин Бру. Французинът е подновил бегови упражнения, но въпреки това той няма да може да вземе участие в мачовете през седмицата срещу бургаските Черноморец и Нефтохимик.