Левски проведе учебна игра на стадион „Георги Аспарухов"

снимка: SPORTA.BG

Представителният тим на Левски проведе днес учебна игра на стадион „Георги Аспарухов" при идеални условия и отлично подготвен терен, съобщава сайтът на "сините".

 

Старши-треньорът на тима Емил Велев реши учебната игра да се състои от три полувремена, като в две от тях участие взеха футболисти от дублиращия тим на Левски. Лусио Вагнер, който вчера се подготвяше на облекчен режим, заради болки в прасеца, днес участва в учебната игра.