Левски победи Спартак София в хокейното първенство

снимка: bihf-ref.com

 

Отборът на Левски постигна изразителна победа над софийския Спартак. „Сините" надвиха с 5:3 (2:1, 2:1, 1:0) Спартак в последния мач от втория кръг на Държавното първенство по хокей на лед.

 

За отбора на Левски с попадения се отчетоха: Георги димитров - 2, Мирослав Павлов, Георги Бангеев и Ивайло Димитров. За Спартак отбелязаха Светлин Стоев и Мило Ненов.

 

Във временното класиране водач е отборът на Славия без изгубена точка, втори е ЦСКА с 8 точки следван от Левски с 4 и Спартак София без спечелена точка.