
Волейболистките на Левски-Сиконко победиха лесно Локомотив (София) с 3:0 (25:21, 25:11, 25:21) в последен мач от Група Б на турнира за Купата на България, който се играе зала "Универсиада".
С тази победа отборът на „сините" си осигуриха първото място в групата, което означава, че ще излязат срещу Славия в единия полуфинал. Волейболистките на Локо (София) пък останаха без спечелен гейм от напдреварата за Купата на България, като ще играят за 7-8 място с последния в другата група отбор на Спартак 96 (Плевен).
В другият полуфинал един срещу друг ще се изправят отборите на ЦСКА и Марица. Срещите са утре от 16:30ч, като първи излизат ЦСКА и Марица, а Левски и Славия са от 18:00ч.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ