Левски направи скучно 0:0 срещу Видима-Раковски

снимка: SPORTA.BG

Левски направи скучно 0:0 срещу втородивизионния Видима-Раковски на стадион „Георги Аспарухов".

Наставникът на „сините" Емил Велев заложи на два различни състава през двете полувремена, като само Лъчезар Балтанов игра и през двете части. Жеан Карлос, Георги Христов и Георги Иванов-Гонзо пропуснаха на няколко пъти за домакините.

Гостите от Севлиево имаха по-малко положения, но пък на тяхната сметка беше най-чистата ситуация, след като Владимир Мичев излезе сам срещу Петков, но не успя да го преодолее.

Играта на терена успя да отегчи малкото зрители на мача и те решиха да се позабавляват. През второто полувреме по-интересното се случи на трибуните, като запалянко нахлу на терена и тръгна към резервния в този мач вратар Георги Петков. Той бързо беше изведен от охраната.