Левски - Литекс - час по-рано

снимка: БГНЕС

Дербито от седмия мач на "А" група между отборите на Левски и Литекс в събота на стадион "Георги Аспарухов" ще се играе от 17:00 часа, вместо първоначално обявения час 18:00 часа.

 

Причината е прякото излъчване на срещата от страна на БНТ. Промяната не е потвърдена от БФС, но почти сигурно молбата ще бъде удовлетворена. Двубоят в събота ще бъде ръководен от румънска съдийска тройка, с главен рефер Кристиан Балаш.