Лескът: Сгреших при гола на Фулъм

снимка: АП

Бранителят на Манчестър Сити Джулиън Лескът, разкри, че грешката за изравнителното попадение на Фулъм в срещата от 10-ия кръг на английската Висша лига между двата отбора завършила 2:2, е изцяло негова.


Английският национал е непрестанно критикуван за представянето си с екипа на „гражданите". Той премина в състава на Сити от Евертън през лятото за сумата от 24 милиона паунда.


„Аз сгреших фатално при гола на Демпси и държа да си го призная. Всички в отбора искахме да победим, нямаме право на извинения след като изпуснахме преднината си на два пъти. Длъжни сме да спечелим следващата си среща за Карлинг Къп в сряда срещу Скънторп", заяви Лескът.