Леонардо след обрата срещу Палермо: Какъв луд мач!

галерия:

снимка: Guliver/Getty Images

Треньорът на Интер Леонардо остана изключително доволен от духа на своя отбор при обрата с 3:2 срещу Палермо. Миланският гранд губеше с 0:2 на почивката от сицилианци, но с два попадения на новото попълнение Джампаоло Пацини и гол от дузпа на Самуел Ето'о, шампионите доведоха нещата до 3:2 в своя полза.

 

След срещата, Леонардо призна, че при 0:2 е мислел, че ще претърпи втора поредна загуба начело на Интер. "Ще отнеме доста време на сърцето ми да си възвърне нормалния ритъм след тази среща", заяви Лео след края на срещата на "Сан Сиро".

 

"Това бе невероятен мач. Ако беше някакъв друг изхода, Палермо щяха да са си го заслужили със страхотната си игра. През първото полувреме те създадоха 9 или 10 чисти голови положения пред нашата врата, но извадихме късмет", каза още бразилският тактик.

 

"След почивката отборът ми се нуждаеше от кураж и характер, за да се върне в мача. Жулио Сезар до последно бе под въпрос, Пацини вкара два гола при дебюта си, а Майкон направи невероятен мач", продължи Лео. "Има доста позитиви, които да извлечем от мача. Пробвахме да играем с трима нападатели, което беше добре. Изключително съм доволен от Самуел Ето'о през второто полувреме", заключи още треньорът на Интер.