
Старши треньорът на Интер Леонардо не скри радостта си от спечелването на Купата на Италия. „Нерадзурите" защитиха трофея си от миналата година след успех с 3:1 над Палермо на финала. Бразилският специалист призна, че сезонът за Интер е бил труден, но все пак е завършил добре.
Това бе първи трофей за Леонардо, откакто е начело на клуба, като преди него „нерадзурите" спечелиха Суперкупата на Италия и Световното клубно първенство с Рафаел Бенитес.
„Удовлетворени сме, защото имахме труден сезон с много промени за клуба. Чудесно е, че завършихме годината с усмивка. Сезонът бе специален за мен в личен план, така че да го завърша по този начин е страхотно", каза Леонардо пред RAI след финала.
„Интер винаги е имал глад за успехи и доказа това на финала за Купата на Италия. Ако нямахме това желание за победа, нямаше да успеем.
Успехът е още по-сладък, защото дойде след голяма битка и чудесно представяне от наша страна. Палермо направи добър мач, но ние завършихме сезона с три трофея, а малко клубове могат да се похвалят с такова постижение", завърши Леонардо.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ