Лео Меси повърна и на "Маракана"

Голямата звезда на Аржентина Лионел Меси може би не се е чувствал много добре по време на финала на Световното първенство в Бразилия.

Аржентинците загубиха с 0:1 след късен гол в продълженията на Марио Гьотце и по този начин немците спечелиха четвърта световна титла.

Лионел Меси не изигра много силен двубой макар, че бе един от най-опасните играчи за своя отбор.

Няколко кадъра показва как на Меси като, че ли му прилошава още през първото полувреме и той повръща.

След това обаче Меси дори заигра по-добре като изглежда тези проблеми не са сериозни.

Няколко пъти през сезона камерите хващат Меси да повръща на терена, което породи много спекулации около феновете, но лекарите споменаха, че няма място за притеснение.

Нападателят е заявил, че това се случва с него по време на тренировки, на мачове и дори когато си е у дома.