Лео Меси и приятели изиграха третия си благотворителен мач пред 50 000 в Маями

Звездата на Барселона Лионел Меси отбеляза три гола и асистира за други три в приятелски футболен мач в Маями, организиран от собствената му фондация с благотворителна цел, информира БТА. Срещата между приятели на Меси и сборен отбор от световни звезди завърши 7:7.

Меси асистира за попадението на Рондон в 82-та минута и се разписа за 6:6 две минути по-късно. С дузпа на Едисон Кавано "звездите" поведоха в 88-та минута, но Ариел Ортега в последните секунди от мача изравни отново след наказателен удар.

Срещата се игра пред 48 327 зрители в Маями (САЩ). Луис Суарес отбеляза три гола за "звездите".

Това беше третата и последна спирка от турнето на световните звезди след Канкун (Мексико) и Богота (Колумбия).

Диего Милито и Дидие Дрогба също се разписаха за тима на Меси. Радамел Фалкао, Джеймс Родригес и Нене добавиха по един гол за сборния тим.