Ледли Кинг: Тотнъм трябва да печели, дори и грозно

снимка: БГНЕС

Капитанът на Тотнъм Ледли Кинг сподели, че неговият тим може да не играе атрактивен футбол през остатъка от сезона, тъй като „шпорите" се борят да запазят мястото си във Висшата лига. Лондончани са само на точка от зоната на изпадащите и добрите резултати са с голямо значение, ако отбора иска да остане в елита.

 

„Когато си в дъното на таблицата трите точки са винаги най-големия ти приоритет. Започнахме да трупаме актив и вече се чувстваме малко по-спокойни", заяви Кинг.