Леброн, Кобе, Дуайт и Яо с най-много гласове за мача на звездите

снимка: nba.com

Леброн Джеймс, Дуайт Хауърд, Коби Брайънт и Яо Минг са играчите получили най-много гласове до момента

 

Мачът на звездите за 2009 година ще бъде истинско зрелище за феновете. Сто и двайсет играчи - по шейсет от двете конференции на Националта Баскетболна Асоциация на САЩ, ще бъдат избрани от феновете. За всеки от двата отбор ще бъдат селектирани по два гарда, един център и два нападателя.

 

До момента водещите във вота на феновете са:

 

Източна Конференция

 

Гардове:
Дуейн Уейд (Маями Хийт) - 623 311 гласа
Алън Айвърсън (Детройт Пистънс) - 492 093 гласа

 

Центрове:

Дуайт Хауърд(Орландо Меджик) - 775 933 гласа
Смауъл Далъмберт(Финикс Сънс) - 116 708 гласа

 

Нападатели:
Леброн Джеймс(Кливлънд Кевълиърс) - 643 786 гласа
Кевин Гарнет(Бостън Селтикс) - 495 514 гласа

 

 

Западна Конференция

 

Гардове:
Коби Браянт(ЛА Лейкърс) - 719 252 гласа
Крис Пол(Ню Орлиънс Хорнетс) - 406 220 гласа

 

Центрове:
Яо Минг(Хустън Рокетс) - 529 290 гласа
Шакил О'Нийл(Финикс Сънс) - 227 273 гласа

 

Нападатели:
Тим Дънкан(Сан Антонио Спърс) - 442 203 гласа

Амари Стоудемир(Финикс Сънс) - 370 470 гласа