Лапорта: Това е отборът, който всички искаме да гледаме

снимка: images.teamtalk.com

Президентът на Барселона, Жоан Лапорта, не можа да скрие невероятната си радост след снощната победа на "блаугранас" срещу тима на Атлетико Мадрид. Барса унижи гостите с невероятното 6:1, като до осмата минута на двубоя резултатът бе 3:0 за тима на Хосеп Гуардиола.

 

Въпреки победата, Лапорта, предупреди играчите да не се превъзнасят от резултата, и да не се разсейват, а да продължават да жънат победи.

 

"Това е отборът, който всички искаме да гледаме", заяви каталунският президент. "Това е нашата Барса и играчите ще продължат да побеждават, тъй като още нищо не сме постигнали и нямаме право да се разсейваме. Отборът ни е много талантлив и с невероятен потенциал", каза Лапорта.

 

Феновете на "каталунците" същои бяха похвалени от боса на клуба: "Горд съм с привържениците на тима. Те са пример за подражание. Благодарение на тях ние издигаме обществени ценности, толерантност и приятелство."