Лапорта: На прав път сме

Президентът на Барселона Жоан Лапорта бе видимо удовлетворен от разгромната победа на неговия клуб над Малага с 6:0 на „Камп Ноу" снощи, като сподели увереност, че „каталунците" са на прав път към спечелването на трофеи през този сезон.


„Нашето представяне беше просто съвършено", заяви босът пред клубния сайт.


„Остават ни все по-малко и по-малко мачове, с което се доближаваме до решаващата финална част на сезона, като смятам че се движим в правилна посока."


„Надявам се всички наши национални състезатели да се завърнат здрави и без травми от мачовете на своите страни", завърши Лапорта.