Лампард: Манчестър не могат да си позволят повече загуби

снимка: БГНЕС


Франк Лампард заяви, че Манчестър Юнайтед не може да си позволи да губи повече мачове ако искат да запазят титлата си в Премиършип.

 

Челси продължи блестящия си старт от началото на сезона след победата с 2:0 над Блякбърн и вече е с осем точки преднина пред „червените дяволи", които загубих ас 2:1 от Арсенал.

 

„Това е добре за нас. Краят още е далече, но през последните две години нещата се случват по съвсем различен начин. Бяхме на пет точки зад тях и не е лесно."

 

"Когато гониш някого, наистина не можеш да си позволиш да губиш игри. Много по-лесно е ти да определяш темпото. Точките ти дават определена сигурност. Не трябва да забравяме, че Ливърпул вървят рамо до рамо с нас", добави още Лампард.