Лацио придоби на 100 процента трансферните права върху един от най-добрите си футболисти - Антонио Кандрева.

През изминалите два сезона Кандрева игра в Лацио - първоначално под наем от Удинезе, а след това собственост и на двата клуба.

Полузащитникът на Удинезе Душан Баста ще премине в Лацио, съобщиха още от римския клуб.

29-годишният сръбски национал играе на позицията на Кандрева, което засили спекулациите, че италианецът може да напусне.

"Кандрева не се продава. Не преговаряме нито с ПСЖ, нито с който и да е друг", каза президентът на Лацио Клаудио Лотито, цитиран от БТА.

Sporta.bg припомня, че Кандрева изигра много силен мач с националната фланелка срещу Англия при победата с 2:1 в първия мач на "Скуадра адзура" от Световното първенство 2014. През първото полувреме той уцели гредата, а 5 минути след почивката асистира за победния гол на Марио Балотели.