Кузмановски: Напролет Славия ще е много по-класен отбор

снимка: БГНЕС

Стевица Кузмановски, старши-треньор на Славия, сподели, че е оптимист за пролетния полусезон и обеща неговият тим да спечели много повече точки отколко през есента. След победата над Локомотив македонецът добави, че желанието и амбицията на неговите футболисти се се оказали решителни за успеха.

 

"Слаб полусезон за Славия откъм резултати. Но с оглед на играта ни през целия полусезон смятам, че заслужавахме да спечелим повече точки. Имаше много причини обаче, които повлияха на резултатите на нашия отбор. Честито на момчетата, те успяха да използват умората на Локо София и благодарение на своето желание успяха да победят. Този мач бе важен за мотивацията на момчетата и атмосферата в тима за предстоящата подготовка и за следващия полусезон. Според мен напролет Славия ще има много по-класен отбор и ще спечели много повече точки, отколкото през есента", коментира Кузмановски след столичното дерби.