Кутровски с титла на двойки в турнира ITF

галерия:

Българинът Димитър Кутровски спечели титлата на двойки на турнира по тенис на червени кортове в Палм Коуст (Флорида, САЩ) с награден фонд 10 хиляди долара.

 

23-годишният Кутровски и партньора му Джак Сок (САЩ) победиха на финала представителите на домакините Грегори Уелет и Блейк Строуд с 6:3, 3:6, 10:8.

 

Българинът заработи 18 точки за класацията на АТП на двойки и 315 долара за третия си трофей от турнири на ITF, два от които са спечелени в тандем със Сок. Двамата имат и още три загубени финала.