
снимка:
БГНЕС
Нападателят на Шалке Кевин Курани напоследък е непрестанно действащо лице в заглавията на вестниците, след като наскоро си тръгна от лагера на националния отбор на Германия без да предупреди никого. Сега пък спекулации го свързват със завръщане в Щутгарт. Твърди се, че представител на Курани е говорил с шеф на „швабите".
„Наистина говорихме. За никой не е тайна, че Кевин беше щастлив в Щутгарт. Имам чувството, че те се интересуват от него и след като Марио Гомес си замине, Кевин ще бъде вариант за тях." заяви мениджърът на играча.
В Щутгарт Курани има 99 мача и 40 гола в годините между 2001 и 2005.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ