
Френският вратар на мадридския Атлетико Грегори Купе призна, че бъдещето му на „Висенте Калдерон" не е съвсем ясно. Стражът премина в испанския тим през лятото от състава на Лион, но в последствие загуби титулярното си място в състава на „дюшекчиите."
„И аз, както всеки друг футболист, искам да играя повече и по-често", сподели Купе.
„Ще се постарая да работя здраво до края на сезона, а след него ще видим какво ще стане. Ако ситуацията остане същата, ще трябва да седнем на масата и да поговорим, защото все пак и аз самият съм вече на 36 години. Имам още една година от контракта си с Атлетико, но все още нямам ясна визия за бъдещето си."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ