Кръстовчев: Радвам се, че отбелязах – това ми е работата

снимка: SPORTA.BG

Нападателят на Левски Еньо Кръстовчев, който отбеляза първия гол при категоричната победа на „сините" с 5:0 над Ботев каза, че много се радва на завръщането си от тежката контузия и благодари на феновете, че не да го забравили.

 

„Радвам се, че започнах мача като титуляр. След тази тежка операция тренирах девет месеца, тренирах на 100 процента, за да се подготвя добре", каза след мача Кръстовчев.

 

„Радвам се, че отбелязах гол - това ми е работата. Благодаря на публиката, радвам се, че не са ме забравили", завърши нападателят на Левски.