
снимка:
armeec.bg
По повод 136-годишнината от смъртта на „Апостола на свободата" над 100 човека бягаха в Борисовата градина.
Проявата беше организирана от НСА „Васил Левски", СК Левски, Столична община, Столична спортна асоциация, под партонажа на кмета на София Бойко Борисов.
Призъорите получиха предметни награди във всички възрастови групи. При мъжете победи Костадин Кисьов, който бе последван от Валентин Николов и Пламен Давидов. Най-възрастния участник Петър Младенов (76 г.) също получи награда.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ