
Младият нападател на европейския шампион Барселона Боян Къркич сподели в интервю пред Radio Catalunya, че за него не е проблем да играе където и да го постави Хосеп Гуардиола в нападанието на "каталунците".
"Вече съм в първия отбор от две години и съм минал през много неща", каза талантливият голмайстор. "Мисля, че съм подготвен за всичко. Мога да играя навсякъде."
"По време на първия ми сезон в Барса, както и в Барселона Б, често ми се налагаше да играя като крило, така че съм свикнал на това. Чувствам се добре на този пост, като показах добри игри там по време и на лятната подготовка. Надявам се треньорът да е забелязал това и да ми даде шанс през сезона."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ