Кристиано Роналдо: Юнайтед се справя добре и без мен

галерия:

снимка: ройтерс

Звездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо заяви, че бившия му клуб Манчестър Юнайтед се справя доста добре и без него. 25-годишният португалец премина на „Сантяго Бернабеу" миналото лято след 6 сезона с „червените дяволи", през които няколко пъти спечели титлата в Англия, а също така триумфира и в Шампионската лига през 2008 година.

 

„Манчестър Юнайтед се справя много добре и без мен. Спечелиха Карлинг Къп и се борят за титлата във Висшата лига", каза Роналдо пред Sky Sports.

 

"Те отпаднаха от Шампионската лига, но според мен заслужаваха да бъдат на полуфиналите, но това го има във футбола. Пожелавам на Юнайтед всичко най-добро. Този отбор винаги ще бъде специален за мен", добави португалският национал.