Крауч заяви, че е щастлив да остане в "Помпи"

снимка: БГНЕС

Нападателят на Портсмут Питър Крауч потвърди, че няма намерение да напуска клуба и добави, че чака с нетърпение да работи с новия треньор Тони Адамс. Крауч премина през лятото в Портсмут от Ливърпул за 11 млн. лири и вече е отбелязал шест гола в 15 мача.

 

„Подписах с Портсмут, защото те са едни от водещите отбори, не само заради Хари Реднап. Сигурен съм, че Тони Адамс ще продължи добрата си работа." заяви Крауч.

 

Англичанинът постигна смъртоносен тандем с Джрмейн Дефо, но вчера за „Помпи" срещу Ливърпул игра само бившият играч на „червените".