Красич доволен от успеха на ЦСКА (М) над Волфсбург

Руският гигант ЦСКА Москва се завърна в битката за класиране за директните елиминации в Шампионската лига този сезон след важния успех над втория тим в групата Волфсбург с 2:1 снощи. Сръбският национал Милош Красич, който отбеляза победното попадение за тима си поздрави играта на съотборниците си остана оптимист за бъдещето на ЦСКА (М) в Европа.

 

„Бяхме по-добрият тим на терена и заслужено спечелихме трите точки", заяви полузащитникът на пресконференция след срещата."Съперникът ни притежава страхотни футболисти като Мисимович и Джеко и се представи на добро ниво, но ние искахме успеха по-силно. Показахме непоколебим дух и изиграхме чудесно второ полувреме. Можехме да спечелим мача с поне 3 или 4:1, но в крайна сметка важна е победата".

 

„Щастливи сме, защото надвихме много тежък съперник. Показахме истинските си качества и съм сигурен, че ако играем по същия начин и срещу Бешикташ, имаме голям шанс да продължим напред в надпреварата", заключи Красич.