Краев изригна с 2 гола и класира Мидтиланд на полуфинал за Купата

снимка: twitter.com

Българският национал Божидар Краев класира своя Мидтиланд на полуфиналите за Купата на Дания, след като изигра невероятен мач, влизайки от резервната скамейка. Двубоят срещу Хобро от 1/4-финалната фаза приключи при резултат 0:0 в редовното време, а бившият играч на Левски наниза две попадения в продълженията, за да донесе успеха с 2:1.

Младият талант се появи като резерва в 77-ата минута, а в 99-ата избухна с първо попадение. В 109-ата обаче домакините не се предадоха и изравниха чрез Микелсен.

Не това бе всичко, което Божидар Краев имаше да предложи. Той отбеляза втория си гол в 112-ата минута и донесе ценната победа на своя тим.

След невероятния сблъсък Мидтиланд ще срещне Брьондби, Силкеборг или Фредериция за място на финала.