Костадин Стойков тренира с Пирин, още няма договор

галерия:

снимка: fivb.org

Бившият национал Костадин Стойков, който може да облече екипа на Пирин Балканстрой (Разлог) за предстоящия сезон в родното първенство, вече тренира с отбора, съобщи за BGvolleyball.com селекционерът на клуба Мирослав Живков.

 

Ръководството на разложкия тим има желание да го привлече в своите редици, но договор все още не е подписан. "Изчакваме да видим състоянието на Коце Стойков, който прави скоро операция на коляното", заяви за BGvolleyball.com треньорът Мирослав Живков. "Сега Стойков се възстановява и участва в подготовката на отбора. Ако всичко е наред мисля, че скоро контрактът ще бъде финализиран", допълни младият специалист. Той обаче уточни, че в предстоящия турнир за Купа Пирин (21-23 октомври) Костадин Стойков няма да играе за отбора от Разлог.

 

Междувременно Пирин Балканстрой се събра в пълния си състав след присъединяването на тримата национали към отбора. Николай Пенчев, Светослав Гоцев и Константин Митев се включиха днес към тренировките на тима след завръщането си от Световното първенство в Италия.