
Треньорът на Ботев Костадин Ангелов остана много доволен от победата на отбора си срещу Пирин в среща от 13-ия кръг на родната "А" група. Пловдивчани победиха с 1:0 с къден гол на Кабу и успяха да се измъкнат от зоната на изпадащите.
„Мисля, че отборът игра добрел Това е лицето, което аз искам да виждам. Не казвам, че това е максимумът, убеден съм, че можем и още по-добре да играем, но общо взето лицето е това.
С продължително разиграване на топката и организираните атаки имахме своите шансове да вкараме и по-рано гол. Днес мога само да поздравя футболистите за този успех, защото определено играхме срещу един добър отбор.
Може би и напрежение имаше от задължителната победа. Мисля, че късметът е избирателен, а ние заслужавахме да победим", каза Ангелов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ