Корвино: Фиорентина ще продава през януари

снимка: daylife.com

Спортният директор на Фиорентина Панталео Корвино заяви днес, че неуспешното представяне на тима в Шампионската лига ще доведе до продажба на играчи през задаващия се януарски трансферен прозорец.

 

Тимът отпадна от най-комерсиалния европейски клубен турнир и "Ла Виола" загуби огромна сума от елиминацията си. Корвино заяви днес за Datasport.it:

 

"Аз смятам, че двама или трима нашия играчи ще си заминат през януари. Ние запазихме огромната бройка футболисти, защото имахме Шампионска лига пред себе си, но сега ще трябва да продадем няколко човек през зимния прозорец".